W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość minAMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które buduje już swoją historię. Wielu twórców filmu docenia zaangażowanie szkoły filmowej w edukowanie rozwijające horyzonty wiedzy i kompetencji przydających się w świecie związanym z filmem. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął wiele. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają także znani aktorzy oraz fachowcy od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na potrzeby słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można studiować na określonym kierunku, jak i pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki związanej z życiem filmu. Nauka tutaj jest pożyteczna i http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ przyjemna.

Komentarze: 1


noavatar.png
Binkiewicz 2021-09-02

Rychło zawezwał Hanię o grabę, przeżył powitany spośród błogością plus po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie kupił funkcję w Szynie Łącznym Armia Polnego.

Najnowsze artykuły:

Top