W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcyAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy chcą poznać tajemnice sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Najnowsze artykuły:

Top