Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżejAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została powołana do życia przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, https://amafilmacademy.pl/ który na temat filmu posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą aktywni twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, scenografowie, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, znawcy teorii filmu, popularni aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby słuchaczy, którzy pragną zgłębić tajemnice sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i zdobywania wiedzy na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmowej wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i doświadczenie z pewnością otworzą przed Wami wiele możliwości.

Najnowsze artykuły:

Top